Tattoo Contest – Radio Marilù

Francesco Fantuzzo
Davis Chiesurin
Andrea Fanton
Andrea Mazzon
Electra Scarzi
Giulia Vettori
Elena Gobbo
Lara Destro
Antonio Papagni
Giuseppe Cannova
Aurora Popa
Gloria Vallata
Margherita Mitillo
Christian Geron
Ja Gork
Alessandro Baccelle
Veronica Olivieri
Nicola Zanella
Davide Zaccaro
Giovanni Tarantini
Ilenia Paolelli
Paolo Parzianello
Maria Adelaide Tavian
Veronica Carrer
Linda Tollio
Matteo Rossitto
Odra Pinato
Elisabetta Pilotto
Michelle Tavella
Rossella Grandi
Matteo Gibbin
Leonardo Formentin
Irene Fusaro
Eros Pipinato
Simone Buratto
Alessandro Zambon
Alberto Ezzechiadi
Alessia Ferraro
Marcelo Gatto
Chiara Lazzarini
Cristina Cortese
Daniele Scarsato
Greta Sponza
Michele Bellotto
Nicola Castelletti
Paolo Maniero
Virginia Berto
Catalina Marcu
Marco Munaron
Natasha Pulce
Natasha Pulce
Davide Povelato
Rudy
Elisa
Anna Bellini
Marina Prundurelu
Eleonora Beni
Irene Beni
Marco Albano
Omar Borsato
Ubaldo Manzo
Elisa Gasparini
Manuel Ferrari
Matteo Marchesini
Nicola Nichesolo
Silvia Annibal
Naomi Boschetti
Mosè Boschetti
Marina Goat
Marco Cavattoni
Gianluca Zambon
Elisabetta Cherubin
Davide Ragana
Daniele Mason
Alessandro Priore
Nicola Conte
Unico Speranza
Noemi Marigo
Ivan Stevanato
Alberto Baldo
Andrea Ballarin
Davide Lago
Elisabetta Fornasier
Marco Tenani
Massdimiliano Scarpa
Simone Brotto
Sara Statua
Losa Andreatra
Federico Siviero
Ester Barusolo
Sandro Scotton
Claudio D'Apuzzo
Federica Rizzo
Nicola Gasparini
Alessandro Da Re
Veronica Vecchiato
Giovanni Viel
Emiliano Corizzo
Mattia Zilio
Marta Calligaro
Marco Speggiorin
Luca Angelo Prevato
Clara Mazzonetto
Andrea Domanin
Giacomo Scurti
Luca Scarsini
Nicola Sette
Claudia Casagranda
Alessia Corda
Giulia Marini
Lara Giraldo
Ivana Muzio
Liana Ferrari
Ivan Lamon
Zeudi De Toffoli
Michael De Guidi
Alberto Scatto Vio
Laura Farina
Michele Filippini
Jessica Tavella
Giada Marcati
Fabrizio Corrado
Nicola Gottardo
Edith Helbling
Marco Tagliaro
Enrico De Marchi
Daniele Larosa
Beniamino Furlan
Liliana Gallo
Jade Moscardi
Fabio Bergamin
Fabio Bergamin
Francesco Stramaglia
Laura Comin
Patrizio Giannini
Serena Zoli
Valentina De Roit
Luca Selmo
Alberto Bruzzo
Michele Tavella
Francesca Cau
Eva Casalin
Elisa Maschio
Christelle Pineau Farge
Nicola Polato
Andrea Poggiana
Serena Colautto
Paola Tracogna
Ilaria Signori
Alessio Nardelli
Sara Boccato
Simone Uberti
Valentina Bertelle
Valentina Ros
Paolo Penzo
Simona Habib
Minoca Castelletti
Michele Ferrari
Marianna Faggion
Marco Carraro
Antonella Porcu
Sara Zorzetto
Luca Gardiman
Giulia Zolin
Giulia Toffanin
Gianluca Locatelli
Devil Vidal
Valentina Lucia
Stefania Bonifacio
Selene Stefani
Mattia Ferro
Martina Stefani
Marco Ambrosini
Giacomo Marchioretto
Gabriele Fastello
Simone Marchi
Sara Biscaro
Giacomo Menghini
Elisa Pellegrini
Zack Carraro
Roberto Ceola
Michele Tesan
Maika Civiero
Gianluca Bisol
Barbara Busetto
Simone Pasini
Lorena Rumich
Chiara Gardin
Stefania Ruzza
Simone Urio
Gregory Calzavara
Bonaventura Novielli
Antonio Simionato
Maria Del Sorbo
Massimo Cappello
Maurizio Boscolo
Robert Guererri
Alex Signorini
Roberta Meneguzzi
Marlon Rubinacci
Fabio Tomasi
Edgar Presti
Silvia Bartolozzi
Stefano Ragusa
Moris Calzavara
Michela Bonacin
Mario Venturella
Jessica Guzzon
Amedeo Sartori
Mattia Morello
Giorgio Ferrara
Gabriele Varuzza
Simone Arienti